Jeep Wrangler Club Czech Republic

fórum pro všechny majitele a nadšence vozů Jeep Wrangler
Právě je 22 dub 2018, 16:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Pravidla fóra

Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CJ 7 Golden Eagle
Nový příspěvekNapsal: 15 dub 2013, 20:33 
hodně velkej kecal

mno do Šikláku to nebude... Zatim mam za sebou tu nejlehčí část - rozebírat... a to ještě stále nemam oholenej rám, kterej taky čeká pískování a pak namáčení v zinku. Pak teprv začne práce růst pod rukama - každej díl vzít, zrenovovat a vrátit... už teď z toho mam hrůzu.
Dneska jsem přivezl karosérii z kataforézního lakování. Je to pěkný. Fabrickej základ proti korozi. Barva zaleze do všech skulin a mezer! Teď bude následovat lakovna, ale jak jsem psal, to je ta jednodušší meta.

Profil Poslat soukromou zprávu  

Nový příspěvekNapsal: 04 pro 2014, 14:21 
hodně velkej kecal

tak letos jsme najeli bratru 500km :redface: , byť se repasovalo zodpovědně, sem tam se něco nepovedlo. Máme za sebou reparát motoru (nedaly se nový hydrostavy a hnedle se jeden vysypal), vylítlo nový těsnění na pumpě automatický převodovky, na unašeč zadního kardanu se omylem dostal podřadnej symerink takže olej z difu tekl, kousl se mi brzdovej posilovač... mno stále si užívám :wink: Kvůli vypadlýmu kablíku od spínače brzdovýho světla jsem si opět rozebral palubku... a měsíc je rozebraná...
To jsem těch km letos moc nedal :blbost:

Profil Poslat soukromou zprávu  

Nový příspěvekNapsal: 02 led 2015, 21:43 
Soptík

Nic si z toho nedělej aspoň se nemáš čas nudit.

Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]