Jeep Wrangler Club Czech Republic

fórum pro všechny majitele a nadšence vozů Jeep Wrangler
Právě je 27 kvě 2019, 16:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Pravidla fóra

Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2. MDA Ride - Praha, 26.6.2010
Nový příspěvekNapsal: 28 lis 2009, 17:57 
Předseda JWC

Ahoj Jeepaři,

JWC se již letos aktivně zůčastnil historicky 1. MDA Ride v Praze Letňanech.
Tato akce je charitativní, a určená na pomoc Asociaci svalových dystrofiků. Máme zde všichni možnost připojit se aktivně k HOG Praha, Black Dogs, dalším motorkářům, tříkolkářům a vlastně všem partnerům projektu MDA Ride, a udělat něco nejen pro sebe, ale hlavně pro lidi okolo nás, kteří to potřebují. :up: :up: :up:

http://mdaride.cz/
http://www.md-cz.org/mdaride_letnany.htm
http://www.hogpraha.cz/
http://www.blackdogscz.com/black%20dogs%20mc.htm
http://www.superbike-online.cz/aktualit ... a-mda-ride
http://net.boomtv.cz/reklama/medialni-p ... 9-mda-ride
http://tn.nova.cz/zpravy/motorkari/akce ... blizi.html

2. MDA Ride se bude konat v Praze na Smíchovské pláži 26.6.2010. Je to akce, na které mi hodně záleží, a budu rád, když se i tady sejde co nejvíce lidí, kteří chtějí pomoci a dát trochu radosti.....

Celou akci za JWC organizujeme společně s Robinem. Sledujte prosím všechny informace a včas se na akci přihlašte.

Předem děkuji všem, kteří na akci přijedou, něco pro ní udělají, nebo přispějí alespoň finančně. :up: :up: :up:

Naposledy upravil Standa dne 30 lis 2009, 20:33, celkově upraveno 1

Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  

Předmět příspěvku: Re: 2. MDA Ride, Praha - poslední víkend v červnu 2010
Nový příspěvekNapsal: 28 lis 2009, 20:18 
Předseda JWC

Milí přátelé, kamarádi a vůbec všichni okolo jeepů wranglerů,

nedá mi nenapsat pár řádek ke Standovo příspěvku o MDA Ride. Možná to vše vyzní jako hodně emocionální záležitost, protože se právě nacházím ve specifické životní situaci, která mi možná (vlastně zcela určitě) ovlivní vnímání všeho dění okolo sebe, včetně vnímání celkového pohledu na vše, co nám všem činí život šťastným a smysluplným. Přesto se s Vámi Všemi chci podělit o něco, co se mi při naší první účasti na této krásné akci vrylo pod kůži a nechalo ve mně velmi silné pocity.

Nemusím asi nikomu z nás popisovat pocity při reálném pohledu na děti upoutané na vozíčku, které jistě nikoho z nás nenechávají chladným (i když popravdě pohled do prázdné kasičky, nebýt neplánovaných peněz ze zabíjačky, a téměř žádné finanční příspěvky za celých čvrt roku mě dost rozesmutní při pomyšlení na to, že většina z nás na tom opravdu není nijak špatně, aby nějakou tou korunou nemohla přispět :frown: …).

Přesto je ještě jedna věc, která tento pocit ještě umocnila - a to pohled na plačícího tatínka jednoho z těch postižených dětí při předávání finančních příspěvků. Při vzpomínce na tento pro mě velmi silný zážitek mě napadá jedna věc – že by vlastně nebylo od věci spojit tuhle užitečnou akci s naším každoročním největším srazem a místo, abychom příště jeli na náměstí v Plzni a zúčastnili se slavností svobody, mohli bychom alespoň na chvilku udělat radost dětem i celým rodinám, které postihl tento krutý osud, a to v hojném počtu – doufám !? :exclaim:

A opravdu mi věřte, že na to vůbec nemělo vliv to, že i Standa to dost prožíval. Prostě když jsme se dnes vpodvečer spolu bavili o posledním srazu v Plzni, nějak mě to najednou zčista-jasna napadlo.
Je to fakt můj osobní názor a berte ho prosím, jen jako podnět k zamyšlení.
Všem předem děkuji za čas věnovaný přečtení si mého příspěvku.

Mějte se všichni příjemně adventně a važte si všeho dobrého a opravdu pro život důležitého, co Vás – nás každý den obklopuje, včetně zdraví svých nejbližších (a není to opravdu fráze!).

Pohodově prožitý Advent Vám ze srdce přeje :up:
Ivka

Nový příspěvekNapsal: 03 pro 2009, 20:31 
Předseda JWC

Ahoj Lidi, Jeepaři,

Dostali jsme s Robinem od MDA Ride ještě CD s fotkami z podzimní akce. Rozhodl jsem se, vložit sem ještě jednu "velkou" fotku aby všichni kdo sem, na naše forum přijdou (členové i nečlenové klubu) viděli proč, a pro koho na tyhle akce budeme jezdit....... a případně na ně přispívat. :up:

Obrázek

Nový příspěvekNapsal: 15 led 2010, 18:49 
Předseda JWC

Tak přátelé, kamarádi, Jeepaři a vůbec příznivci Jeepů, Harlejů, :up:

Máme definitivně potvrzený termín a místo pro MDA Ride 2010. :exclaim: :up:

Termín: 26.6.2010
Místo: Náplavka u Vltavy na Praze 5 (smíchovská pláž :lol:)

Termín není sice úplně ideální, protože je to těsně před prázdninami a našimi expedicemi, věřím ale, že se sejdeme v maximálním možném množství, uděláme opět něco pro dobrou věc a rozdáme trochu radosti a úsměvu. :up: :up: :up:

Předmět příspěvku: Re: 2. MDA Ride - Praha, 26.6.2010
Nový příspěvekNapsal: 13 kvě 2010, 18:45 
Předseda JWC

Malé info z tiskové konference MDA Ride a pozvánka na 2. MDA Ride 26.6.2010 na smíchovské pláži v Praze.

Jeep Wrangler Club bude u toho, a zvu tedy všechny srdcaře a Wrangleristy, ať již členy, nebo příznivce klubu, přijeďte pomoct dobré věci a udělat radost všem kteří to potřebují. :up: :up: :up:

http://www.youtube.com/watch?v=WaeGjwQkVgY

Naposledy upravil Standa dne 13 kvě 2010, 19:05, celkově upraveno 1

Nový příspěvekNapsal: 13 kvě 2010, 18:57 
Předseda JWC

Zkusme dát prosím trochu dohromady kdo dorazí :question:

Standa + Ivka (když pámbůh dá a nepotopí se trajekt z Lefkády jsme tam) :wink: :lol: :up:

Nový příspěvekNapsal: 23 čer 2010, 22:30 
pan Bob

To Velitel:s radostí oznamuji,že mám zdravé JK a jak jsem slíbil budu v 9.30 na pláži :up:

Profil Poslat soukromou zprávu  

Nový příspěvekNapsal: 24 čer 2010, 15:16 
Marek

Právě jsem se vrátil z LPG kontroly, wraník šlape jak má, dorazím taky :wink: :up:

Nový příspěvekNapsal: 24 čer 2010, 22:02 
malá Jana

My tam též budeme.

Profil Poslat soukromou zprávu  

Nový příspěvekNapsal: 24 čer 2010, 22:44 
Pokud se mnou nespadne letadlo z Polska v šest ráno ( :rolleyes: ), tak tam budu i s Jeepem.

Nový příspěvekNapsal: 30 čer 2010, 19:24 
Předseda JWC

Ahoj Lidi,

Včera mi volal Káďa a jménem všech okolo MDA i sám za sebe nám všem moc děkoval, jak za naší účast na akci, tak za částku 20000 kč kterou jsme na MDA v sobotu předali. :up:
Všem kteří se tedy za nás Jeepaře na akci zúčastnili, nebo finančně přispěli patří velký dík i ode mě. :up:
Ti kteří na akci byli ví, že ne úplně vše bylo z našeho pohledu OK. :wink:
Jsem dohonutý s Janou Munsterovou, že za Káďou a Danielou ještě zajedeme a některé věci společně probereme. Nic to ale asi nemění na tom, že hlavní účel pro který jsme na akci jeli, tzn. svést děti a udělat jim radost se podařil. Částka, která se nakonec v rámci akce dala dohromady je také naprosto skvělá, a o tyto dvě věci asi šlo nejvíce. :up:
Jen pro ilustraci, loni byl výtěžek něco okolo 180 000 kč

Mějte se fajn

Standa a Ivka

Výsledek II. MDA RIDE
Nebudeme se dlouze rozepisovat, protože tentokrát za všechno mluví čísla. Čistý výtěžek ze II. MDA RIDE, vč. všech sponzorů, partnerů a dražby činí 426.000 Kč !!!!! To je neuvěřitelné číslo a my všem MOC DĚKUJEME !!! Tyto peníze přispějí lidem na zvedací přístroje, motomedy, polohovací postele, na osvětu, účast vozíčkářů na důležitých mezinárodních konferencích o nemoci, dopravu … postupně Vás budeme seznamovat s těmi, kterým jste pomohli a ještě jednou VELIKÉ DÍKY VŠEM !!!!!

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]